“Нешвілл” вийшов на перше місце Центрального дивізіону

"Нэшвилл"  вышел на первое место Центрального дивизионаФіліп Форсберг у матчі проти “Чикаго”

Філіп Форсберг забив свій другий гол в матчі на першій хвилині овертайму і приніс “Нэшвиллу” (27-15-3) третю перемогу поспіль. “Предаторз” вели по ходу зустрічі з рахунком 1:0 і 3:1, але “Блэкхокс” всякий раз їх наздоганяли. В останній раз це зробив Артем Анісімов, який зрівняв рахунок за 2:21 до кінця третього періоду.

У “Нешвілла” також по голу забили Колтон Сиссонс і Віктор Арвідссон, Райан Джохансен зробив дві передачі, а Пекка Рінне відбив 28 кидків. “Предаторз” продовжили серію без поразок в основний час до шести ігор (5-0-1) і вийшли на перше місце Центрального дивізіону.

У “Чикаго” (16-22-8), який зазнав другої поспіль поразки, шайбами відзначилися Алекс Дебринкат і Джонатан Тейвз, а Патрік Кейн зробив дві передачі. В останніх п’яти зустрічах “Блэкхокс” зазнали чотири поразки. Воротар Коллін Делиа зробив 33 сейва.