“Анахайм” зазнав 12-ї поспіль поразки

"Анахайм" потерпел 12-е подряд поражениеРайан Кеслер у матчі проти “Детройта”

“Анахайм” (19-19-9) зазнав 12-ї поспіль поразки, хоча знову, як і в чотирьох попередніх іграх, вів перед третім періодом. Після двох періодів “Анахайм” був попереду завдяки голу Рікарда Ракелла, але в третьому періоді “Детройт” забив три рази, в тому числі вирішальний гол за 4:16 до фінальної сирени.

“Я думав: “Господи, як це може відбуватися знову?” Але це сталося, – сказав тренер “Дакс” Ренді Карлайл. – Хлопці викладаються повністю, і я бачу їх розчарування. Ми допускаємо дуже багато психологічних помилок”.

“Детройт” (18-23-7) виграв вдруге поспіль за рахунок шайб Ентоні Манти, Густава Нюквіста і Даррена Хельма, а Джиммі Ховард відбив 23 кидка. Захисник Денні Декайзер повернувся на лід після 19 пропущених матчів і зробив дві передачі.

До всіх бід “Дакс” додалися травми форвардів Якоба Силфверберга (перший період) та Раяна Кеслера (другий період). Подробиць їх пошкоджень не повідомлялося.