«Донбас» в буллітній серії переміг «Дніпро»

У Дружківці відбувся другий поєдинок 30-го туру чемпіонату України з хокею – чемпіонату Української хокейної ліги – Парі-Матч між лідерами турнірної таблиці «Донбасом» і «Дніпром».

Це була всього друга зустріч лідерів сезону на «Альтаірі», на початку «регулярки» новачки УХЛ добули тут «суху» перемогу. Цього разу «Донбасу» вдалося взяти реванш, але гра вийшла дуже рівною і напруженою.

Багато шайб вболівальники не побачили – по одній в двох стартових періодах і нічия 1:1 в заключній 20-хвилинці. При цьому обидві команди встигли побувати в ролі наздоганяючого. За гостей рахунок в подвійній більшості відкрив захисник Кирило Бєлоусов, пізніше донеччани вийшли вперед завдяки голам Іллі Смирнова і Олександра Костікова, а врятував «щук» від поразки на 52-й хвилині матчу Руслан Ромащенко.

Двосічний овертайм 3х3 переможця не виявив, а в серії буллітів своє слово сказав Богдан Дьяченко, який називає подібні серії своїм «коником». 30-й номер донецького клубу по черзі звів на «ні» спроби Ромащенка, Бондаренка, Макарицького і Коваленка.

У підсумку «Донбас» вперше обіграв «Дніпро» на своєму майданчику, але другий раз поспіль в чемпіонаті, при цьому гості все-таки відвезли з Дружківки одне очко. Наступний матч команда Сергія Вітера проведе 19 січня в Кременчуці.

«Донбас» – «Дніпро» 3:2 Б (0:1, 1:0, 1:1, 0:0)

Шайби: 0:1 Бєлоусов (Макарицький, Янішевський – бол. 5х3) – 14:04 1:1 Смирнов (Разумов) – 39:48, 2:1 Костіков (Захаров, Кірющенков) – 46:38, 2:2 Ромащенко (Коваленко, Шулешов) – 51:12, 3:2 Коренчук – переможний буліт.

«Донбас»: Дьяченко (Костенко); Сильницький – Романенко, Гончаров – Ігнатенко, Григор’єв – Александров, Фірсов – Воронін; Лялька (А) – Мазур – Коренчук (А), Кірющенков – Захаров (К) – Костіков, Пуголовкін – Смирнов – Разумов, Мостовий – Свищев – Денискін.

«Дніпро»: Петров (Сулютін); Декало – Белоусов, Афанасьєв – Будько, Пугачов – Шулешов, Кругляков; Янішевський (К) – Золотухін – Макарицький, Коваленко – Ромащенко – Бондаренко, Матвієнко – Сірченко – Тимченко, Целогородцев – Брага.