Харківське «Динамо» здобуває рекордну перемогу над «Крижаними Вовками»

30-й тур Української хокейної ліги – Парі-Матч стартував поєдинком в Києві, де місцевий клуб «Крижані Вовки» капітулювали перед харківським «Динамо».

Тижнем раніше в протистоянні цих команд харків’яни встановили власний рекорд – найбільша кількість голів в одній грі (перемога 5:1). Столичні хокеїсти напередодні посилилися сімома гравцями, тому надія на інтригу в звітній дуелі цілком мала місце бути. Але реваншу у «Вовків» не вийшло, більше того, «динамівці» просто зім’яли свого суперника.

Сергій Пойманов відкрив рахунок в грі на екваторі першого періоду. Ще до перерви за гостей після сольного проходу відзначився Олексій Сиротенко. На старті другої 20-хвилинки початок пахнути розгромом – Дмитро Халін потроїв перевагу «Динамо». Тільки після третього пропущеного гола киянам вдалося прокинутися. Скоротив відставання свого клубу Сергій Мікульчик – 1:3.

Як виявилося, ця шайба ще більше розлютила підопічних Олександра Кулыкова. Дебютний гол у складі харківського колективу забив Микита Новіков. «Крижані Вовки» остаточно посипалися, а «динамівці» ще тричі засмучували свого опонента – відзначилися Михайло Геворкян, Володимир Чердак та Артем Кобыков. Олександр Давиденко під завісу зустрічі закинув за господарів другу шайбу, але це стало лише слабкою втіхою для столичної команди.

«Динамо» перемагає 7:2 і ставить відразу два клубних рекорди: найбільшу кількість голів в одному матчі і найбільша перемога. У складі переможців Данило Скрипець віддав три результативні передачі, а Олексій Сиротенко набрав три очки (1+2).

«Крижані Вовки» – МХК «Динамо» 2:7 (0:2, 1:1, 1:4)

Шайби: 0:1 Пойманов (Скрипець, Сиротенко), 10:45. 0:2 Сиротенко (Скрипець), 18:20. 0:3 Халін (Сиротенко, Піддубний), 23:00. 1:3 Мікульчік (Овчинніков, Давиденко), 16:48. 1:4 Новіков (Олійник), 43:48. 1:5 Геворкян (Колядинський), 53:30. 1:6 Чердак (Олійник, Новіков), 53:52. 1:7 Кобіков (Чердак, Скрипець), 56:14. 2:7 Давиденко (Овчинніков), 58:22.

«Крижані Вовки»: Глотов (Проценко); Чикіда – Приваліхін, Фроленко – Давиденко; Бурнатов – Дворник – Боронило, Овчинніков – Мікульчик – Шабанов, Крючьонкін – Федосов – Тищенко.

МХК «Динамо»: Мамедов (Гурко); Скрипець – Бабчук, Наливайко – Забулонов, Лісін – Піддубний, Шматько; Чердак – Новіков – Олійник, Худяков – Максименко – Кобіков, Пойманов – Сиротенко – Халін, Геворкян – Праведний – Колядинський.