Жіноча збірна України в останньому матчі кваліфікації до ЧС впевнено обіграла Гонконг

У ПАР відбувся матч 4-го туру кваліфікації до жіночого Чемпіонату світу в Дивізіоні 2Б, де бере участь збірна України. Суперницями нашої команди стали дівчата з Гонконгу. Раніше жіноча збірна України здобула 3 перемоги на турнірі, і достроково посіла перше місце в турнірній таблиці.

Традиційно, першу шайбу в матчі закинули українки – на 2-й хвилині зустрічі відзначилася Єлизавета Рябкина. Незадовго до перерви перевага подвоїла Діана Ковтун, але буквально тут же збірній Гонконгу вдалося скоротити розрив до мінімального.

У другому періоді наша команда заробила серію вилучень, одне з яких стало результативним – рахунок на табло став рівним 2:2. Однак ще в цьому ігровому відрізку українки тричі відправили ігровий снаряд в чужі ворота: шайби на рахунку Єлизавети Рябкина, Юлії Добровольської та Інни Козуб.

Відзначимо, що саме Єлизавета Рябкина, рішенням тренерів, була визнана кращим гравцем турніру в складі збірної України.

Завершивши останній матч турніру перемогою 5:2, жіноча збірна України добилася стовідсоткового результату на кваліфікації до Чемпіонату світу в Дивізіоні 2Б, де зіграє вже в наступному році.

Гонконг – Україна 2:5 (1:2; 1:3; 0:0)

Шайби: 0:1 Рябкина (Козуб), 1:54. 0:2 Ковтун, 17:30. 1:2 Іп (Лі, Лау), 18:26. 2:2 Квок (Іп – більш.), 28:19. 2:3 Рябкина (Слащова, Вансович), 28:38. 2:4 Добровольська (Ткачук, Скащук), 30:59. 2:5 Козуб (Рябкина, Вансович), 35:51.

Україна: Заїченко (В. Ткаченко – з 52:15); Тарасова – Кобчук, Макаренко – Вансович, Громова – Т. Ткаченко; Ткачук – Добровольська – Скащук, Рябкина – Козуб – Слащова, Елізабет Аліпова – Ковтун – Елен Аліпова.

Кидки: 17:33 (2:10; 7:13; 8:10)