«Кременчук» взяв реванш у «Білого Барса»

Програму 30-го туру Української хокейної ліги – Парі-Матч закрив матч в Кременчуці, де «Білий Барс» програв «Кременчук» 2:6.

Минулого тижня білоцерківці в вольовому стилі обіграли «Кременчук» на «Айсбергу» з рахунком 5:4. Підопічні Костянтина Буценка і в цьому матчі були близькі до ще однієї сенсації. Але двічі поспіль на одні й ті ж граблі господарі льоду все-таки не настали.

Нулі на табло в поєдинку трималися аж до 24-ї хвилини, поки рахунок у грі не відкрив Кисельов. У другому періоді кременчужани закинули ще двічі в нерівних складах. Спершу господарі відзначилися в меншості завдяки точному удару Всеволода Толстушка, а потім підопічні Олександра Савицького запалили червоний сигнал за воротами «барсів» в більшості – дубль на рахунку Кисельова.

Програючи 0:3 гості були в кроці від подвигу тижневої давності. «Білий Барс» відіграв дві шайби у суперника за п’ять хвилин – голи забивали Качан і Панов. Вболівальники «Кременчука» почали нервувати, але практично відразу їх заспокоїв Зайцев – 4:2. Підопічні Буценка спробували знову повернутися в гру, але господарі помилок більше не допускали.

До фінальної сирени за господарів відзначилися Красильников і Кривошапкін. 6:2 – кременчужани не без проблем перемогли непоступливих «барсів». П’ять очок (2+3) своїй команді приніс форвард Микола Кисельов.

«Кременчук» – «Білий Барс» 6: 2 (0:0, 3:0, 3:2)

Шайби: 1:0
Кисельов (Зайцев, Грицьких), 24:01. 2:0 Толстушко (менш.), 32:11. 3:0 Кисельов (більш.), 39:05. 3:1 Качан (Таран – більш.), 41:47. 3:2 Панов (Арабов), 45:25. 4:2 Зайцев (Красильников, Кисельов), 47:02. 5:2 Красильников (Кисельов, Тютченко), 53:31. 6:2 Кривошапкін (Кисельов – більш.), 56:18.