Огляд 30 туру Української хокейної ліги – Парі-Матч

16 і 17 січня пройшли три матчі 30 туру Української хокейної ліги – Парі-Матч. У Києві «Крижані Вовки» розгромно програли «Динамо», «Донбас» і «Дніпро» виявили сильнішого лише в серії буллітів, а «Кременчук» взяв реванш у «Білого Барса».

«Крижані Вовки» – МХК «Динамо» 2:7 (0:2, 1:1, 1:4)

«Вовки» на своєму льоду капітулювали перед командою з Харкова. «Динамівці» впевнено вели гру протягом усього матчу. У першій 20-хвилинці дві шайби від підопічних Кулікова поставила столичний клуб в невигідне становище. Більшість спроб господарів відігратися успішно блокувала захист суперника на чолі з Мамедовим.

Побиття противника гості продовжили в заключному періоді. У підсумку «Динамо» перемогло 7:2 і поставило відразу два рекорди клубу: найбільшу кількість голів в одному матчі в поточному сезоні і найбільша перемога. У складі гостей Данило Скрипець віддав три результативні передачі, а Олексій Сиротенко набрав три очки (1+2).

«Донбас» – «Дніпро» 3:2 Б (0:1, 1:0, 1:1, 0:0, 1:0)

Захоплююче за інтригою і напруженням вийшло протистояння на «Альтаірі». Як очікувалося, в дуелі кращих воротарів чемпіонату великою кількістю закинутих шайб глядачів обидві команди не порадували. Першими відзначилися херсонці – Кирило Бєлоусов реалізував подвійну більшість.

Донеччани відповіли в другому періоді голом Іллі Смирнова, а після перерви господарів вперше у зустрічі вивів вперед Олександр Костіков. Тепер в ролі наздоганяючих були підопічні Підгурського. «Дніпро» просто так не здався і відновив паритет після точного кидка Руслана Ромащенка. В основний час обидва клуби більше не забивали.

В овертаймі 3х3 пішла відкрита гра, яка тримала в напрузі до останньої секунди. Численні моменти біля обох воріт голами так і не завершилися. У серії післяматчевих буллітів велику роль відіграв голкіпер «Донбасу» Богдан Дьяченко. Він по черзі парирував всі чотири кидки від суперників і приніс своїй команді важку перемогу.

«Кременчук» – «Білий Барс» 6:2 (0:0, 3:0, 3:2)

«Кременчук» не без проблем переграв «Білий Барс». Підопічні Олександра Савицького пам’ятали про осічки тижневої давності (поразка від «барсів» 4:5), тому серйозно налаштувалися на боротьбу. Але господарям арени було аж ніяк непросто, а відкрити рахунок в матчі кременчужани змогли тільки на 24-й хвилині.

На старті третього періоду хокеїсти «Кременчука» вели 3:0, але колектив Костянтина Буценка не здавався і відіграв дві шайби. Коли запахло смаженим, господарі зібралися і ще тричі засмутили Кирила Кучера. Відзначимо п’ять очок (2+3) результативності від форварда Миколи Кисельова. Перемога 6:2 дозволила клубу з Кременчука повернутися на другу сходинку в турнірній таблиці.