«Дніпро» в непростому поєдинку переграв «Крижаних Вовків»

Програма 31-го туру чемпіонату УХЛ – Парі-Матч відкрилася грою на «Фаворит-Арені», де зустрілись перша і остання команди турніру.

Безумовним аутсайдером пари вважалися хокеїсти з Києва, але «Крижані Вовки» в черговий раз продемонстрували непогану гру в протистоянні проти більш сильного клубу.

За господарів льоду вже по закінченню першої хвилини відзначився Кирило Бондаренко. Ще в першому періоді херсонці збільшили перевагу – точним ударом відмітився Микита Макарицький. Підопічні Підгурського дещо заспокоїлися, а гості створили пару моментів для взяття воріт. Але третю шайбу закинули саме гравці «Дніпра» – дубль за лідерів оформив Макарицький.

Пробити Олега Петрова столичному клубу вдалося в кінці другої 20-хвилинки. Сергій Мікульчик скоротив відставання в результаті до двох голів. Завершальний період «Вовки» провели в обороні власних воріт, а «Дніпро» безуспішно намагався збільшити розрив у рахунку.

Проте, Олексій Овчинніков скоротив відставання до одного точного кидка за 20 секунд до фінальної сирени. Незважаючи на рахунок 3:2, хокеїсти «Дніпра» здобули впевнену перемогу над аутсайдером чемпіонату.

«Дніпро» – «Крижані Вовки» 3:2 (2:0; 1:1; 0:1)

Шайби: 1:0
Бондаренко (Афанасьєв), 1:01. 2:0 Макарицький (Матвієнко, Будько), 15:31. 3:0 Макарицький, 29:31. 3:1 Мікульчик (Федосов), 39:59. 3:2 Овчинніков, 59:39.