“Філадельфія” виграла четвертий матч поспіль

"Филадельфия" выиграла четвертый матч подрядНолан Патрік отримує поздоровлення лавки “Флайєрс”

Дубль Нолана Патріка в третьому періоді приніс “Філадельфії” (19-23-6) третю перемогу поспіль. В останніх п’яти зустрічах після серії з восьми поразок “Флайєрс” зіграли 4-1-0. Надійно зіграв у воротах Картер Харт, який зробив 33 сейва і здобув свою першу в НХЛ гостьову перемогу.

“Канадієнс” перекидали суперника в першому періоді 12-1, не забили в більшість у другому, а “Філадельфія” забила перші два голи в матчі за півтори хвилини наприкінці другого періоду. “Монреаль” (27-18-5) не зміг продовжити виграшну серію до п’яти зустрічей і продовжує займати останнє місце в НХЛ по реалізації більшості (12,6%).