“Калгарі” продовжив серію без поразок в основний час до дев’яти матчів

"Калгари" продлил серию без поражений в основное время до девяти матчейМікаель Бэклунд забиває “Кароліні”

“Флеймс” (33-13-5) продовжили серію без поразок в основний час до дев’яти матчів завдяки голу Мікаеля Бэклунда на 15-й секунді овертайму. “Калгарі” не збентежила навіть шайба форварда “Кароліни” Себастьяна Агв, який за 44 секунди до кінця третього періоду зрівняв рахунок (2:2). “Калгарі”, з відривом у сім очок очолює Західну конференцію, показав неабияку глибину складу – також голами у господарів відзначилися Марк Янковський і Олівер Килингтон, а Давид Риттих зробив 33 сейва.

“Кароліна” (23-20-6), в складі якої також забив Дуги Хемілтон, зазнала третьої поразки у чотирьох зустрічах. Хемілтон і нападник “Харрікейнз” Майкл Ферланд, а також форвард “Калгарі” Еліас Ліндхольм і захисник Ноа Ханифин вперше зустрічалися проти своїх колишніх команд. Як і тренер “Калгарі” Білл Пітерс, який 23 квітня 2018-го очолив “Флеймс” через три дні після відходу з “Кароліни”.