Овечкін і Гертл зробили хет-трики у матчі команд

Овечкин и Гертл сделали хет-трики в матче командОвечкін зробив хет-трик у грі проти “Сан-Хосе”

У цьому сезоні було багато ефектних матчів, але це точно увійде в число кращих. Олександр Овечкін оформив хет-трик і зробив одну передачу, але “Сан-Хосе” відповів хет-триком Томаша Гертла, зрівняв рахунок за секунду до кінця третього періоду і вирвав перемогу в овертаймі. “Вашингтон” (27-16-6), таким чином, зазнав шостої поразки поспіль.

“Я думав, що гра вже закінчена, – сказав нападник “Шаркс” Логан Кутюр про шайбі Евандера Кейна, який зробив рахунок 6:6. – Я відправився на лавку, змінився, засмутився і зламав ключку про бортик. Але потім підняв голову і побачив, що Кейн забив. Це було досить незвично”.

Овечкін закинув по шайбі в кожному з періодів. Міг забивати ще, але за 20 секунд до кінця третього періоду за рахунку 6:5 вирішив кидати по порожніх воротах і влучив у Брента Бернса. “Шаркс” розгорнули атаку і зрівняли рахунок. Овечкін узяв провину за поразку на себе, сказавши, що повинен був не кидати по порожніх воротах, а зробити пас на Нікласа Бэкстрема або Ти-Джея Оші.

“В кінці гри я помилився, – сказав Овечкін. – Поквапився. В таких ситуаціях треба грати краще”.

Овечкін сказав, що зіграє у середу проти “Торонто” і, таким чином, за пропуск “Матчу зірок” повинен буде пропустити зустріч проти “Калгарі” 1 лютого. Він знаходиться в одному очке від Сергія Федорова та у двох від звання кращого бомбардира серед росіян в історії НХЛ.

З 36 голами Овечкін лідирує в суперечці снайперів, випереджаючи найближчих переслідувачів (Брейден Пойнт, Джон Таварес, Джефф Скіннер) на шість шайб. Оформивши 23-й хет-трик у кар’єрі, він вийшов на 10-е місце в історії НХЛ, зрівнявшись з Ярі Куррі і обійшовши Теему Селянне (22). А забивши 641-й, 642-й і 643-й голи в кар’єрі, Овечкін обігнав Дейва Андрейчука і вийшов на одноосібне 14-е місце в історії.

Також голом і передачею у “Кепіталз” відзначився Євген Кузнєцов, а Ти-Джей Оши набрав 3 (1+2) очки. “Сан-Хосе” (29-16-7) перервав серію з трьох поразок, а крім хет-трику Хертла у “Шаркс” 4 (1+3) очки набрав Джо Павелскі.

“Дикий був матч, – сказав тренер “Сан-Хосе” Пітер Дебур. – Немов “Матч зірок” трапився на п’ять днів раніше. “Матч зірок” у форматі Східного узбережжя. Не знаю навіть, що сказати. Але ми згодні на таке. Нам потрібна була ця перемога”.

“Шаркс” грали без захисника Еріка Карлссона, який через травму нижньої частини тіла відправився на обстеження в Сан-Хосе і ризикує пропустити “Зоряний вікенд”.