Костянтин Буценко: «У нас немає інших варіантів, як тільки виходити і показувати характер»

Головний тренер «Білого Барса» Костянтин Буценко прокоментував результат матча проти «Дніпра», в якомуйого команда поступилася з рахунком 2: 4:

– Трохи провалили перший період, оскільки бажання трохи перехльоснуло. Потім повернулися в гру. Сьогодні негативно позначилося велика кількість вилучень з нашого боку. Але у нас немає інших варіантів, як тільки виходити і показувати характер, битися, боротися і доводити своє існування в хокеї як особистостей, як гравців.

Радує те, що забили Петрову дві шайби. Це повинно посунути психологію наших хлопців в тому, що він звичайна людина, а не «непробивна» стіна. Хоча вже те, що проти них грає кращий воротар ліги, має служити їм додатковим подразником.

Вийшла хороша бойова, чоловіча гра. Ми задоволені цим моментом. Нас радує самовіддача наших гравців. Так, безумовно, сьогодні були помилки, які ми будемо розбирати і робити правильні висновки. Найважливіше – це донести до хлопців ці моменти, що б вони не повторювалися.

Вітаємо всіх любителів хокею з хорошою грою. Особлива подяка нашим вболівальникам. Вони були, як завжди, на висоті.

Ми продовжуємо працювати. У нас залишилися дві гри до перерви, потім хлопці поїдуть в різні збірні. Ми постараємося підготуватися, щоб провести решту регулярного чемпіонату гідно і підготуватися до плей-офф.

Нагадаємо, що свій наступний матч «Білий Барс» зіграє проти «Кременчука» 31 січня о 18:45. пряма трансляція зустрічі буде доступна в ефірі телеканалу XSPORT.