Огляд 33 туру Української хокейної ліги – Парі-Матч

26 і 27 січня відбулися три матчі 33-го туру Української хокейної ліги – Парі-Матч. «Дніпро» зберіг лідерство, обігравши на виїзді «Білий Барс», «Донбас» впевнено переміг «Крижаних Вовків», а «Кременчук» в Харкові впорався з гравцями МХК «Динамо».

«Білий Барс» – «Дніпро» 2:4 (0:1, 1:2, 1:1)

Серйозний бій дала команда з Білої Церкви лідеру чемпіонату. Господарі на рівних змагалися з херсонцями, але результат поєдинку вирішила гра в нерівних складах. Підопічні Дмитра Підгурського тричі вражали ворота «Білого Барса», маючи чисельну перевагу (шайба Руслана Ромащенка та дубль Кирила Бондаренка).

Багато в чому своєю перемогою «Дніпро» зобов’язаний своєму голкіперу Олегу Петрову, а також неточності своїх опонентів – занадто багато моментів упустили білоцерківці. Гості виграли 4:2, а Дмитро Підгурський відзначив хорошу гру своїх супротивників. Команда з Херсона продовжує очолювати турнірну таблицю.

«Донбас» – «Крижані Вовки» 5:0 (2:0, 1:0, 2:0)

Донецький клуб прогнозовано здобув впевнену перемогу над головним аутсайдером турніру. Ще в першому періоді за господарів відзначилися Віктор Захаров і Ілля Смирнов. У другій 20-хвилинці дебютну шайбу за донеччан закинув Тигран Манукян. Зменшивши оберти, підопічні Сергія Вітера ще двічі засмутили киян під завісу зустрічі – голи на рахунку Владислава Лугового і Іллі Коренчука.

Фінальна сирена зафіксувала результат 5:0 на користь «Донбасу». Донеччани продовжують переможну серію до 17 матчів, в свою чергу «Крижані Вовки» програють в 22 раз поспіль. Богдан Дьяченко оформив п’ятий «сухар» у сезоні, а його команда продовжує погоню за лідером.

МХК «Динамо» – «Кременчук» 2:5 (0:2, 0:2, 2:1)

Команді з Кременчука непросто довелося в стартовому періоді. «Динамівці» активно діяли і загрожували воротам суперника, але господарів підвели часті видалення. Одне з них реалізував Всеволод Толстушко. Через дві хвилини за кременчужан відзначився Руслан Єфімочкін. За аналогічним сценарієм пройшли і другі 20 хвилин. «Динамо» трималося непогано до кінця періоду, але потім двічі «провалилося» в захисті. Забивали Гліб Кривошапкін і той же Всеволод Тостушко, який знову закинув в більшості.

За рахунку 4:0 на користь гостей розмочити рахунок вдалося капітану харків’ян Володимиру Чердаку. Але тут же Артем Шиманський знову засмутив публіку в Харкові. Проте, останнє слово залишилося за «Динамо» – дубль оформив Чердак. Здобувши перемогу 5:2, «Кременчук» перервав серію з двох поразок. «Динамівці» поступилися втретє поспіль.

На даний момент турнірна таблиця третього сезону УХЛ-Парі-Матч виглядає таким чином: