“Вегас” перервав серію з чотирьох поразок

"Вегас" прервал серию из четырех пораженийМарк-Андре Флері і Алекс Так у матчі проти “Тампа-Бей”

“Вегас” (30-21-4) перервав серію з чотирьох поразок, зумівши-таки вирішити питання імені Андрія Василевського. “Тампа” відкрила рахунок, забивши два перших голи, але потім “Голден Найтс” перехопили ініціативу і до початку третього періоду зрівняли рахунок. Причому другу шайбу “Вегаса” закинув Валентин Зиков, який грав у першому ланці і відзначився вперше в сезоні. “Голден Найтс” грали з великою перевагою, але втілити в голи його ніяк не могли – не дозволяв блискуче грав Василевський. Він особливо відзначався в кінцівці третього періоду і овертаймі, де “Лайтнінг” поступилися за кидками 0-6 і дві хвилини відбивалися в меншості. В серії буллітів у “Тампи” прокололись Віктор Хедман, Брейді Пойнт і Микита Кучеров, а у “Вегаса” останнім кидком забив Алекс Так.

“Лайтнінг” (39-11-3) реалізували одне вилучення з п’яти і зазнали четвертої поразки у восьми зустрічах. Кучеров відзначився 59-й передачею в сезоні і з 81 очко лідирує в суперечці бомбардирів, але його найтриваліша в році безгольова серія продовжилася до восьми матчів. На три бали від нього відстають Патрік Кейн і Коннор Макдэвид.