Національна збірна України в серії буллітів поступилася збірній Польщі

У броварському «Терміналі» відбувся товариський поєдинок між національною збірною України та збірною Польщі, в якому збірна України поступилася команді з Польщі. Відзначимо, що в сьогоднішньому матчі дебютував новий тренерський штаб збірної на чолі з Андрієм Срюбко.

Перший період команди провели при нулях на табло. І хоч збірна Польщі істотно перекидала українських противників – 2:11, але закинути у ворота Кирила Кучера у них так і не вийшло.

У другій двадцятихвилинці команди суттєво активізувалися в атаці, що відобразилося і на табло. Спочатку збірна Польщі змогла реалізувати чисельну перевагу і відкрити рахунок в матчі, але потім Іван Савченко теж в більшості прошив голкіпера польської команди і зрівняв рахунок.

Як і перші 20 хвилин зустрічі, третій період команди провели абсолютно на рівних, а рахунок на табло так і залишився 1:1. Не вирішився результат матчу і в овертаймі – дуже хорошу гру показали обидва голкіпера і не дали противникам реалізувати свої моменти.

Переможця вдалося визначити тільки в серії післяматчевих кидків, в якій сильнішими виявилися гравці збірної Польщі, які реалізували дві своїх спроби. Переможний буліт на рахунку Арона Хмелевського.

Уже завтра команди зіграють повторний поєдинок. Початок зустрічі о 18:00, пряма трансляція – на телеканалі XSPORT.

Україна – Польща 1:2 ПБ (0:0, 1:1, 0:0, 0:0, 0:1)

Шайби: 0:1 Нойпауер (більш.), 24:36. 1:1 Савченко (Денискін, Кучер – більш.), 39:34. 1:2 Хмелевська – ПБ, 65:00.

Україна: Кучер (Гордюшин); Толстушко – Ординський, Таран – Скрипець, Жовнір – Бойових, Матвієнко; Дем’янюк – Німенко – Задоєнко, Денискін – Гриценко – Савченко, Бондаренко – Коваленко – Ядловський, Луговий – Кривошапкін – Тимченко.