Юніорська збірна України обіграла Польщу в першому товариському матчі

Данило Дуюн (на фото) відкрив рахунок в матчі

Юніорська збірна України в рамках навчально-тренувального збору провела перший з двох запланованих матчів проти польської збірної.

Перший період пройшов на зустрічних курсах, проте став безголевим. Зате порадували хокеїсти вболівальників в Білій Церкві закинутими шайбами ​​в двох наступних ігрових відрізках. На 23-й хвилині рахунок у матчі відкрив Данило Дуюн, після чого команди обмінялися шайбами ​​- в складі нашої збірної відзначився Ярослав Панченко.

Той же Панченко закинув свою другу шайбу в матчі незабаром після початку третього періоду. Незважаючи на те, що в середині двадцятихвилинки поляки скоротили розрив до мінімального, наша збірна змогла не тільки утримати перевагу, але і закріпити перемогу – фінальний рахунок на табло встановив Євген Абаджян: 4:2 на користь українських юніорів.

Наступний матч проти поляків команда Олега Тимченко проведе завтра, 9 лютого, в Білій Церкві. Початок зустрічі о 13:00.

Україна U18 – Польща U18 4:2 (0:0; 2:1; 2:1)

Шайби: 1:0 Дуюн (Болотін, Середницький), 22:15. 1:1 Вробельскі (Нарож), 35:51. 2:1 Панченко (Ратушний, Абаджян), 36:04. 3:1 Панченко (Попережай), 41:29. 3:2 Бежінскі (Побощ, Бранкос – більш.), 49:44. 4:2 Абаджян (Попережай, Кругляков), 59:55.

Україна U18: Сулютін (Пеленський); Матусевич – Будько, Сисак – Ратушний, Кругляков – Панков, Савченко – Пономаренко; Тимченко – Брага – Целогородцев, Попережай – Панченко – Абаджян, Болотін – Дуюн – Середницький, Іващенко – Борисов – Кашевко.