Двічі лідируючи, юніорська збірна України в овертаймі поступилася Польщі

Юніорська збірна України в рамках навчально-тренувального збору провела другий з двох запланованих матчів проти польської збірної. Перша зустріч завершилася впевненою перемогою нашої команди.

Початок зустрічі у виконанні наших хокеїстів було невпевненим – вже до сьомої хвилини на табло було 1:2. Шайба Микити Круглякова так і залишилася єдиною в першому періоді, а ось поляки закинули ще раз.

У другому періоді нашій команді вдалося зробити камбек, і вийти вперед – по голу в чужі ворота відправили Ярослав Панченко, Артем Целогородцев, Богдан Середницький і Святослав Тимченко, на що гості відповіли шайбою Якуба Бланика.

На 48-й хвилині полякам вдалося зрівняти рахунок, після чого зустріч перейшла в овертайм. Незадовго до кінця п’ятихвилинки полякам вдалося “пробити” Максима Сулютіна, і залишити перемогу за собою.

Україна U18 – Польща U18 5:6 ОТ (1:3; 4:1; 0:1; 0:1)

Шайби: 0:1
Кшішок (Бланік), 00:48. 1:1 Кругляков (Дуюн, Середницький – більш.), 2:57. 1:2 Козліцкі (Аугустіняк – більш.), 6:01. 1:3 Козліцкі (Добоч), 17:00. 2:3 Панченко (Попережай, Абаджян), 21:33. 3:3 Целогородцев (Матусевич, Брага), 25:48. 4:3 Середницький (Панков), 31:03. 4:4 Бланік (Фьорчак), 35:53. 5:4 Тимченко (Брага, Матусевич), 38:38. 5:5 Глейзер (Убовскі, Кшіщек – більш.), 47:58. 5:6 Пьячетка (Аугустіняк), 63:48.

Україна U18: Макаренко (Сулютін – період: 06:01); Будько, Сисак, Ратушний, Савченко, Кругляков, Панков, Пономаренко, Матусевич; Панченко, Дуюн, Болотін, Борисов, Іващенко, Середницький, Тимченко, Брага, Кашевко, Целогородцев, Абаджян, Попережай.

Штрафи: 14-22