“Колорадо” зазнав шостої поразки поспіль

"Колорадо" потерпел шестое поражение подрядВарламов і його “Колорадо” засмучені у грі проти “Айлендерс”

“Колорадо” (22-22-10) зазнав шостої поразки поспіль, пропустивши не менше чотирьох шайб у 10-й з останніх 14 ігор. “Айлендерс” (32-16-6) здобули 15-ту перемогу в останніх 20 матчах за рахунок захисника Райана Пулока, який забив свій другий гол у зустрічі в овертаймі. “Нью-Йорк” набрав 70-е очко в сезоні за 54 матчі і продовжує очолювати Столичний дивізіон. В останній раз так швидко до 70 очок команда добиралася в чемпіонаті 1981-82.

“Евеланш” врятували одне очко завдяки шайбі Джея-Ти Комфера за 2:45 до кінця третього періоду. Голом і двома передачами у гостей також відзначився Карл Содерберг, а Семен Варламов, незважаючи на 37 сейвів, зазнав своє четверта поразка поспіль.