“Піттсбург” піднявся на місце першої “вайлд-кард” Сходу.

"Питтсбург" поднялся на место первой "уайлд-кард" Востока.Євген Малкін в матчі проти “Нью-Йорк Рейнджерс”

Євген Малкін і Кріс Летанг оформили по дублю і принесли “Пітсбургу” (31-21-7) третю перемогу в чотирьох матчах, що дозволило “Пінгвінз” повернутися в зону плей-офф і навіть піднятися на місце першої “вайлд-кард”.

Малкін забив два голи у третьому періоді протягом двох з половиною хвилин і перетворив рахунок 4:3 6:3. Його другий гол став не тільки переможним, але і шедевральним. Отримавши шайбу від Зака Астона-Риза, Малкін на швидкості розвернувся спиною до воріт і з незручної руки послав шайбу в дальній верхній кут.

“Коли Малкін показує кращий хокей, то зупинити його дуже складно, – сказав тренер “Піттсбурга” Майк Салліван. – Він приносить величезну користь. Коли лідери грають добре, це допомагає абсолютно всім”.

Малкін оформив дубль у другій грі поспіль і продовжив результативну серію до семи матчів. Трьома передачами у “Піттсбурга” відзначився Сідні Кросбі, а Кейсі Десмит відбив 39 кидків.

У складі “Рейнджерс” (25-25-8) закинув дві шайби Матс Зуккарелло, а Олександр Георгієв зробив 35 сейвів. В останніх 13 зустрічах “Нью-Йорк” зіграв 7-5-1 і на 11 очок відстає від “Пінгвінз”.

Ключовий момент матчу стався на початку третього періоду, коли “Рейнджерс” не змогли реалізувати подвійний малий штраф Сідні Кросбі при рахунку 3:3. Через 49 секунд після закінчення строку покарання відзначився Летанг.

“Ми сьогодні гідно билися, хлопці старанно працювали, – сказав Георгієв, який не зміг продовжити переможну серію до чотирьох матчів. – У наступній грі це має нам допомогти”.