Джо Торнтон зробив хет-трик “Бостону”

Джо Торнтон сделал хет-трик "Бостону"Джо Торнтон забив “Бостону”

“Бостон” (35-17-8) продовжив переможну серію до шести матчів завдяки голу Чарлі Макевоя за хвилину до закінчення овертайму, якого “Брюїнз” домоглися за рахунок шайби Кріса Вагнера за 1:49 до кінця третього періоду. “Бостон” також продовжив серію без поразок в основний час до 11 зустрічей (10-0-1) і в боротьбі за друге місце Атлантичного дивізіону відірвався від “Торонто” на три очки.

“Сан-Хосе” (35-17-8) набрав одне очко і на два бали відстає від “Калгарі” в боротьбі за лідерство в Тихоокеанському дивізіоні. Три шайби у “Шаркс” закинув Джо Торнтон. Для 39-річного ветерана хет-трик став п’ятим в кар’єрі і першим з 27 жовтня 2010 року.

“Бостон” повів 3:0 на кінець першого періоду. На 14-й хвилині третього рахунок був 5:4 на користь “Шаркс” – це Торнтон оформив хет-трик, вивівши команду вперед.