Кейн продовжив результативну серію до 18 ігор, а Дебринкэт оформив хет-трик і набрав 5 очок

Кейн продлил результативную серию до 18 игр, а Дебринкэт оформил хет-трик и набрал 5 очковФорвард “Чикаго” Алекс ДеБринкэт

Патрік Кейн забив гол і зробив дві передачі, продовживши результативну серію до 18 ігор, а Алекс Дебринкэт оформив хет-трик, набравши 5 (3+2) балів, і “Чикаго” у матчі-трилері обіграв “Оттаву”. Команди як з ланцюга зірвалися в першому періоді, який закінчився з рахунком 5:4 на користь “Блэкхокс”. За останні 30 років дев’ять шайб за перші 20 хвилин зустрічі були закинуті всього в четвертий раз. А 15 голів за гру в цьому чемпіонаті було забито вдруге – 4 грудня “Калгарі” з рахунком 9:6 обіграв “Коламбус”.

Серія Кейна стала найтривалішою в НХЛ в цьому сезоні. Він перевершив серію форварда “Флориди” Майка Хоффмана з 17 ігор, яка тривала з 13 жовтня по 21 листопада.

“Чикаго” (25-26-9) здобув дев’яту перемогу в 11 матчах і на відстань одного очка підібрався до “Міннесоті”, що займає місце другий “вайлд-кард”.

У складі “Оттави” (22-32-5) 3 (2+1) очки набрав Колін Уайт, а дубль оформив Томас Шабо.