“Сент-Луїс” здобув 11-ту перемогу поспіль

"Сент-Луис" одержал 11-ю победу подрядФорвард “Сент-Луїса” Райан ОРайлли

“Сент-Луїс” упустив перевагу в дві шайби, дозволивши “Торонто” перевести зустріч в овертайм, але вже через 34 секунди після початку додаткової п’ятихвилинки 11-ту перемогу поспіль “Блюз” приніс Райан о’райлі. “Сент-Луїс” (32-22-5) вже на шість очок відірвався від “Далласа” в боротьбі за третє місце Центрального дивізіону і не поступався в рахунку з 5 лютого – впродовж 493:08 хвилин. Також шайбами у “Блюз” відзначилися Джейден Шварц і Колтон Парайко, а воротар Джордан Биннингтон зробив 31 сейв і здобув свою дев’яту перемогу поспіль. Це стало новим клубним рекордом серед новачків.

“Торонто” (36-19-4) закінчив шестиматчевое гостьове турне з трьома перемогами (3-2-1). Шайби у “Ліфс” закинули Зак Хаймэн і Остон Меттьюз, а Фредерік Андерсен відбив 38 кидків.

Нападник “Блюз” Володимир Тарасенко залишився без очок і не зміг продовжити результативну серію до 13 ігор. Форвард “Торонто” Назім Кадрі не вийшов на другий і третій періоди через струсу мозку, отриманого після силового прийому Вінса Данна.