Юбердо і Барков набрали по три очки в матчі проти “Баффало”

Юбердо и Барков набрали по три очка в матче против "Баффало"Юбердо забиває Уллмарку

“Флорида” відзначилася тричі за відрізок у 2:35 хвилини в третьому періоді і перетворила рахунок 0:1 3:1, а потім і в 4:1 в кінцівці. “Пэнтерз” (26-24-8) здобули третю перемогу поспіль і дев’яту в 13 останніх матчах, і на дев’ять очок відстають від зони плей-офф. Джонатан Юбердо оформив дубль і зробив одну передачу, а його партнер Олександр Барков забив гол і зробив дві передачі. “Баффало” (28-24-7) зазнав третьої поразки поспіль і залишився в шести очках від зони плей-офф. По голу у “Сэйбрз” забили Джек Айкел і Володимир Соботка.

Другу зустріч поспіль у “Баффало” пропускав нападник Кайл Окпосо, отримав струс мозку.