Віртанен пропустить місяць через травму

Виртанен пропустит месяц из-за травмыФорвард “Ванкувера” Джейк Віртанен

Нападник “Ванкувер Кенакс” Джейк Віртанен вибув на місяць через перелом ребра. Про це в понеділок повідомив тренер команди Тревіс Грін.

У цьому сезоні 22-річний форвард встановив особисті рекорди по закинутих шайб (12) і набраними очками (22). У загальній складності шостий номер драфту 2014 року провів 198 матчів у складі “Ванкувера”, записавши у них на свій рахунок 56 (29+27) балів за результативність.

Віртанен травмувався 13 лютого в матчі проти “Анахайм Дакс”. На 18-й хвилині першого періоду він зіткнувся у центрі майданчика з центрфорвардом “Дакс” Райаном Гецлафом. Гецлаф був видалений на дві хвилини за атаку гравця, який не володіє шайбою. “Ванкувер” тоді програв – 0:1.

Замінити Виртанена може нападник Райан Спунер. Він з’явився в команді в суботу в результаті обміну з “Едмонтон Ойлерс” на нападника Сема Ганьє. У понеділок Спунер провів перше тренування з “Кенакс”. “Ванкувер” (26 перемог, 27 поразок в основний час і в сім додаткове) на одне очко відстає від зони плей-офф Західної конференції.