«Білий Барс» всуху поступився «Донбасу»

У Білій Церкві відбувся поєдинок перенесеного 23-го туру чемпіонату Української хокейної ліги – Парі-Матч між місцевим «Білим Барсом» і донецьким «Донбасом».

Другий матч за два дні дався командам досить важко, проте поєдинок команди провели досить рівно. На екваторі періоду, повторюючи сценарій вчорашнього матчу, рахунок відкрив Вадим Мазур, а слідом за ним у воротах Микити Пеленського відзначився Олександр Костіков.

У другому періоді “барси” частіше свого супротивника контролювали шайбу, але відзначитися у воротах Богдана Дьяченка підопічні Костянтина Буценка так і не змогли. А донеччани, в свою чергу, підтвердили приказку: «не забиваєш ти – забивають тобі», і ще двічі прошили голкіпера білоцерківців.

Спочатку той же Олександр Костіков продемонстрував індивідуальну майстерність і, самостійно обійшовши захист супротивника, зробив дубль, а потім в порожній кут воріт Микити Пеленського шайбу відправив Андрій Денискін.

Третій період повністю повторив сценарій двох попередніх – підопічні Сергія Вітера ще два рази прошили Олександра Качулу, який замінив Микиту Пеленського, і встановили остаточний рахунок 0:6 на табло.

Рахунок 0:6, шостий “сухий” матч для Богдана Дяченка в сезоні і це третя перемога донецького клубу за останні чотири дні.

«Білий Барс» – «Донбас» 0:6 (0:2, 0:2, 0:2)

Шайби: 0:1 Мазур (Коренчук), 6:11; 0:2 Костіков (Манукян), 18:56; 0:3 Костіков (Захаров), 30:03; 0:4 Денискін (Мостовий, Карпенко), 32:07; 0:5 Кузьмик (Коренчук), 52:02; 0:6 Пуголовкін (Костіков), 59:36.

Білий Барс: Пеленський (Качула – з 32:07); Васильєв – Ядловський (А), Гребеник – Таран (А), Логач – Грицюк, Гриценко – Собко; Куцевич – Качан – Лєсников, Панченко – Ружніков – Бородай, Арабов – Печерських – Тимченко (К), Панов – Дурдиєв – Ромахін.

Донбас: Дьяченко (Костенко); Александров – Романенко, Ігнатенко – Гончаров, Жовнір – Григор’єв, Воронін – Фроленко; Пуголовкін – Мазур – Коренчук (А), Манукян – Захаров (К) – Костіков, Луговий – Кузьмик, Денискін – Карпенко – Мостовий.