Огляд 38 туру Української хокейної ліги – Парі-Матч

З 19 по 21 лютого відбулися три матчі 38 туру Української хокейної ліги – Парі-Матч, а також перенесений матч 23 туру. «Білий Барс» на своєму льоду нічого не зумів вдіяти з «Донбасом», двічі пропустивши по шість шайб, «Динамо» з боєм програло в Херсоні, відібравши заліковий пункт у «Дніпра». На завершення «Кременчук» оформив спокійну перемогу над «Крижаними Вовками».

«Білий Барс» – «Донбас» 1:6 (0:1, 1:3, 0:2)

Білоцерківці гідно провели проти чинного чемпіона півтора періоду. За цей час «Донбас» лише раз забив в більшості зусиллями Вадима Мазура, а господарі відповіли на екваторі поєдинку точним ударом Дениса Бородая. Але потім команда Сергія Вітера підійшла до реалізації моментів з холодною головою, ще в другому періоді збільшивши перевагу до трьох шайб (Олександр Костіков, Тигран Манукян та Віктор Захаров).

У заключні 20 хвилин протистояння «Білий Барс» неодноразово мав можливість скоротити розрив, але чудово в воротах діяв Богдан Дьяченко. Впевненість кіпера передалася його партнерам, які ще двічі вразили ціль. Дубль на рахунку Артема Пуголовкіна.

«Білий Барс» – «Донбас» 0:6 (0:2, 0:2, 0:2)

На наступний день обидві команди провели в Білій Церкві перенесений матч 23-го туру чемпіонату. «Донбасу» довелося нелегко, хоча підсумковий рахунок зустрічі говорить протилежне. У кожному з періодів донеччани відзначилися по два рази – дубль оформив Олександр Костіков, по голу в активі Вадима Мазура, Андрія Денискіна, Сергія Кузьмика і Артема Пуголовкіна. Богдан Дьяченко провів відмінний поєдинок і записав шостий «шатаут» для себе в поточному сезоні.

«Дніпро» – МХК «Динамо» 4:3 Б (1:0, 1:2, 1:1, 0:0, 1:0)

Найбільш інтригуючим протистоянням посеред тижня стала гра в Херсоні, де місцевий «Дніпро» знову зазнав проблеми з суперником з нижньої половини таблиці. Колектив Дмитра Підгурського тричі виходив вперед, але кожен раз харків’яни знаходили в собі сили відігратися. На голи Івана Золотухіна, Івана Дунаєва і Руслана Ромащенко гості відповіли шайбами ​​Микити Олійника і двома від Володимира Чердака.

В овертаймі команди не вражали ворота, а в серії буллітів точнішими виявилися херсонці. Переможний кидок на рахунку Святослава Тимченко. «Динамо» нав’язав боротьбу ще недавнього лідера і вперше відібрало очки у «Дніпра». Після осічки херсонський клуб з великою часткою ймовірності займе третє місце і буде протистояти «Вовкам» в 1/4 фіналу плей-офф УХЛ.

«Кременчук» – «Крижані Вовки» 5:1 (2:0, 1:0, 2:1)

Кременчужани в спокійному стилі здолали головного аутсайдера ліги. У першому періоді у господарів точними кидками відзначилися Гліб Кривошапкин і Всеволод Толстушко. Гра проходила під контролем «Кременчука», що і засвідчили голи Олексія Красильникова у другій 20-хвилинці і Миколи Кисельова на старті третього періоду.

Після цього «Крижані Вовки» розмочили рахунок після результативної атаки, яку вдало завершив Микита Шабанов. До кінця протистояння «Кременчук» ще раз відзначився – крапку в матчі поставив Віктор Тютченко. Підопічні Олександра Савицького приберегли голи на наступні поєдинки, а також заощадили сили перед вирішальними матчами «регулярки».

Наступні матчі відбудуться 23 і 24 лютого. 23 числа, в суботу, о 15:05 МХК «Динамо» почне дуель проти «Льодяних Волков», а о 17:00 на «Альтаірі» зійдуться «Донбас» і «Дніпро». 24 лютого 39-й тур закриється о 13:00 поєдинком «Білий Барс» – «Кременчук».

Наступні матчі відбудуться 23 і 24 лютого. 23 числа, в суботу, о 15:05 МХК «Динамо» почне дуель проти «Крижаних Вовків», а о 17:00 на «Альтаірі» зійдуться «Донбас» і «Дніпро». 24 лютого 39-й тур закриється о 13:00 поєдинком «Білий Барс» – «Кременчук».