Патрік Кейн забив гол і продовжив результативну серію до 20 матчів

Патрик Кейн забил гол и продлил результативную серию до 20 матчейФорвард “Чикаго” Патрік Кейн

Патрік Кейн забив гол і продовжив результативну серію до 20 матчів, однак дублі Джея-Ти Комфера і Карла Содерберга принесли “Колорадо” (26-24-11) третю перемогу поспіль і дозволили залишитися в одному очке відставання від займаної місце другий “вайлд-кард” “Міннесоти”. А ось “Блэкхокс” (26-27-9), перед початком зустрічі мали стільки ж очок, скільки “Евеланш”, не змогли продовжити переможну серію до трьох ігор і відстають від “Уайлд” на три бали.

Кейн завдав рекордні в кар’єрі 13 кидків у площину воріт, але пробив Семена Варламова тільки один раз. Російський воротар зіграв відмінно і продовжив особисту переможну серію до трьох матчів. За 20 ігор Кейн набрав 43 (17+26) очки. У суперечці бомбардирів форвард “Чикаго” з 93 балами йде на другому місці після Микити Кучерова (100).

“Найважливіша перемога, – сказав Варламов, який зробив 41 сейв. – Сьогодні у нас був дуже складний день, складна гра. Але ми боролися і вирвали перемогу в кінцівці. Один Патрік Немет заблокував кидків 10, напевно. Всі грали здорово”.

“Він зіграв приголомшливо, – сказав про Варламове нападаючий “Колорадо” Тайсон Джост. – Приємно бачити, що він зараз піймав кураж. Він працює дуже старанно і завжди намагається прогресувати. Він дуже хоче, щоб команда перемагала. І дуже класно, коли йому вдаються такі ігри”.

При рахунку 3:3 за 5:22 хвилини до кінця третього періоду вирішальний гол забив Комфер.