МХК «Динамо» впевнено взяв реванш у «Крижаних Вовків»

На харківській арені «Салтівський лід» стартував передостанній, 39-й тур Української хокейної ліги – Парі-Матч. П’ята команда чемпіонату, місцеве МХК «Динамо» приймало головного аутсайдера «регулярки» київських «Крижаних Вовків».

Перший період команди почали на рівних. Але вже на 12-й хвилині рахунок у матчі відкрили «Вовки». Прекрасним кидком Артем Шабанов вивів свою команду вперед. Через 5 хвилин харків’яни використовували більшість і Сергій Пойманов зрівняв рахунок в матчі.

На самому початку другої 20-хвилинки Олексій Сиротенко закинув другу шайбу у ворота киян. Через півтори хвилини його підтримав Микита Олійник, який використовував більшість своєї команди – 3:1 на користь «Динамо». А під кінець періоду ще дві шайби влетіли у ворота Віталія Власенко. Харків’яни Олександр Фірсов і Данило Бабчук зробили рахунок розгромним – 5:1.

Третій період почався з атак киян. Свою перевагу вони змогли реалізувати практично відразу. Іван Федосов послав шайбу повз Тимура Мамедова і скоротив відставання гостей – 5:2. Але через 13 хвилин капітан харків’ян Володимир Чердак зняв всі питання про переможця цієї зустрічі, закинувши шосту шайбу в ворота «Вовків». Але кияни не здалися і зуміли знову скоротити відрив. Олександр Давиденко потужним кидком встановив остаточний рахунок на табло – 6:3 на користь «Динамо».

Харків’яни добувають заслужену перемогу і тим самим беруть реванш у суперника за останню очну зустріч, яка проходила в Києві.

«Динамо» – «Крижані Вовки» 6:3 (1:1, 4:0, 1:2)

Шайби: 0:1
Шабанов (Овчинніков), 11:39, 1:1
Пойманов (Сиротенко, Халін – більш.), 16:52, 2:1 Сиротенко (Пойманов, Бабчук), 21:51, 3:1 Олійник ( Скрипець), 23:21 4:1
Фірсов (Скрипець, Максименко – більш.), 35:47, 5:1 Бабчук (Халін, Пойманов – більш.), 37:05, 5:2 Федосов (Шабанов, Мікульчик – больш.), 43:29, 6:2 Чердак (Халін – більш.), 56:20, 6:3 Давиденко (Шабанов, Овчинніков) 56:52.

МХК Динамо: Мамедов (Гурко); Фірсов – Наливайко, Шматько – Піддубний, Бабчук – Лісін, Скрипець -; Чердак (К) – Максименко (А) – Олійник (А), Геворкян – Праведний – Худяков, Сиротенко – Халін – Пойманов, Колядинський – Гайдамака

Крижані Вовки: Власенко (Глотов); Чикіда – Ординський, Федосов – Давиденко, Приваліхін – Боронило, -; Найдьонов – Дворник (А) – Бурнатов, Овчинніков (А) – Мікульчик (К) – Шабанов, Болотін – Борисов – Дуюн, Шах