«Кременчук» в гостях на класі переграв «Білий Барс»

На «Льодовому стадіоні» в Білій Церкві, в заключному матчі 39-го туру Української хокейної ліги – Парі-Матч, місцеві «Барси» приймали одного з лідерів «регулярки» кременчуцький «Кременчук».

Перший період зустрічі почався зі швидкої шайби на 2-й хвилині, після чудової комбінації Дмитро Чорний вивів гостей вперед і це взяття воріт у першій двадцятихвилинці стало останнім.

У другому періоді глядачів очікувала безкомпромісна боротьба на кожній ділянці льоду. На 5-й хвилині Іван Савченко віддав результативну передачу на Тимура Гриценко і той подвоїв перевагу гостей. А через 9 хвилин Олексій Зайцев зробив комфортний відрив для «Кременчука» прекрасним кидком відправивши третю шайбу у ворота Кирила Кучера.

Але за 30 секунд до кінця періоду, шайбу «в роздягальню» гостей закинув Богдан Арабов, тим самим скоротивши розрив в рахунку до 1:3. Ця шайба білоцерківців так і залишилася єдиною в цьому поєдинку.

Третя 20-хвилинка зустрічі пройшла у впертій і брутальній боротьбі – сім штрафів на двох заробили команди, але при цьому закинутих шайб глядачі так і не побачили.

Тепер на команди чекають матчі заключного туру «регулярки», де 27 лютого в 18:00 «Білий Барс» на виїзді зіграє з МХК «Динамо», а «Кременчук» в той же день відправиться в гості до донецького «Донбасу» і в 18:30 побореться за перше місце в турнірній таблиці.

«Білий Барс» – «Кременчук» 1:3 (0:1, 1:2, 0:0)

Шайби: 0:1, Чорний (Красильников, Тютченко), 2:21; 0:2, Гриценко (Савченко, Хрішпенц), 25:44; 0:3 Кисельов (Зайцев), 34:50; 1:3, Арабов (Дурдиєв, Таран), 39:24

Білий Барс: Кучер (Качула); Гордійчук – Ядловський (А), Васильєв – Таран (А), Логач – Грицюк, Гриценко ; Куцевич – Качан – Лєсников, Панченко – Ружніков – Бородай, Арабов – Печерських – Тимченко (К), Панов – Дурдиєв – Ромахін.

Кременчук: Гордюшин (Бояршинов); Толстушко – Грицьких, Варивода – Хрішпенц, Шпак – Роганов, Савицький – Горлушко; Кисельов – Кривошапкін (А) – Зайцев, Савченко – Гриценко (К) – Ворона, Тютченко (А) – Красильников – Чорний, Єфімочкін – Фурса – Шиманський.