Огляд 39 туру Української хокейної ліги – Парі-Матч

23 і 24 лютого пройшли три поєдинки 39 туру Української хокейної ліги – Парі-Матч. МХК «Динамо» на своєму льоду впевнено обіграло «Крижаних Вовків». «Донбас» розгромив недавнього лідера чемпіонату з Херсона. «Кременчук» на класі здобув три очки в Білій Церкві.

МХК «Динамо» – «Крижані Вовки» 6:3 (1:1, 4:0, 1:2)

Відкрили програму передостаннього туру поєдинком в Харкові місцеве «Динамо» і «Крижані Вовки». У першому періоді команди обмінялися закинутими шайбами. У другій 20-хвилинці господарі льоду зіграли на голову сильніше, ніж опоненти. Харків’яни забили чотири голи і практично визначили результат зустрічі.

В останньому періоді «динамівці» не мали особливих проблем, і довели поєдинок до впевненої перемоги з рахунком 6:3. Відзначимо, що всі дев’ять шайб в матчі закинули різні хокеїсти. Таким чином, гравці «Динамо» взяли реванш у столичного клубу за недавню поразку з рахунком 4:5.

«Донбас» – «Дніпро» 7:1 (2:1, 3:0, 2:0)

Центральне протистояння туру пройшло на арені «Альтаїр» в Дружківці. Туди в гості до «Донбасу» завітав ще недавній лідер в особі херсонського «Дніпра». У команди Дмитра Підгурського намітився ігровий спад під кінець регулярного чемпіонату. Цим вміло скористалися хлопці Сергія Вітера, які здобули розгромну перемогу над клубом з Херсона.

У першому періоді гості ще зуміли нав’язати боротьбу, програвши стартову 20-хвилинку 1:2. У другому періоді донеччани просто-таки зім’яли суперника, організувавши три результативні атаки. У заключному ігровому відрізку господарі арени довели справу до справжнього розгрому, ще двічі засмутивши Олега Петрова. Відзначимо дубль в цьому матчі одного з кращих снайперів ліги Віталія Ляльки. У підсумку «Донбас» видобуває найбільшу перемогу над «Дніпром» з результатом 7:1. Херсонський колектив займає третю сходинку в чемпіонаті і зіграє в чвертьфіналі плей-офф проти «Крижаних Вовків».

«Білий Барс» – «Кременчук» 1:3 (0:1, 1:2, 0:0)

У непростій дуелі між «Білим Барсом» і «Кременчуком» перемогу здобули в гості. Хоча підопічні Костянтина Буценка дали справжній бій одному з лідерів турніру. Кременчужани повели в рахунку вже на третій хвилині протистояння, але швидка шайба так і залишилася єдиною в стартовому періоді.

Основні події гри відбулися у другій 20-хвилинці, коли «Кременчук» двічі вразив ворота «барсів», а господарі відповіли одним влучним кидком. Як не старалися білоцерківці скоротити розрив у рахунку в останньому періоді поєдинку, але «Кременчук» відстояв потрібний результат і зберіг шанси посісти перше місце в регулярному чемпіонаті. Для цього підопічним Олександра Савицького в заключному турі необхідно буде обігравати на виїзді «Донбас».

На даний момент турнірна таблиця чемпіонату УХЛ-Парі-Матч виглядає таким чином:

Нагадаємо, що регулярний чемпіонат УХЛ – Парі-Матч підійшов до завершення. Заключний 40-й тур відбудеться 27 лютого. О 14:30 зіграють «Крижані Вовки» і херсонський «Дніпро». МХК «Динамо» прийме на своєму майданчику «Білий Барс» о 18:00. Закриє програму туру матч на «Альтаірі» між «Донбасом» і «Кременчук». Початок гри о 18:30.