“Даллас” опустився на місце другої “вайлд-кард” Заходу.

"Даллас" опустился на место второй "уайлд-кард" Запада. “Вегас” забиває “Далласу”

Два голи Макса Пачиоретті дозволили “Вегасу” (33-26-5) перервати серію з трьох поразок і здобути четверту перемогу за останні 14 матчів. Вирішальна шайба влетіла у ворота “Далласа” за 5:08 хвилин до кінця третього періоду, коли Пачиоретті відібрав шайбу за воротами у Бена Бішопа і зробив передачу, але снаряд рикошетом від гребеня Тайлера Сегіна влетів у сітку. Третій і четвертий голи “Голден Найтс” забивали у порожні ворота. За “Вегас” дебютував обмінений з “Оттави” Марк Стоун, якого визнали другою зіркою зустрічі. Він грав у трійці з Пачиоретті і Підлогою Штясни. У боротьбі за третє місце Тихоокеанського дивізіону “Вегас” на шість очок випереджає “Арізону”. А “Даллас” зазнав сьомої поразки у 10 матчах і опустився на місце другої “вайлд-кард” Заходу. Його перевага над “Колорадо” становить одне очко. В останні 23 хвилини зустрічі “Даллас” зміг нанести тільки один кидок у ворота.