Микола Сидоров: «У цьому регулярному чемпіонаті у нас багато чого не виходило»

Головний тренер «Крижаних Вовків» Микола Сидоров прокоментував поразку від «Дніпра» (0:6) в заключному матчі регулярного чемпіонату:

– У цьому регулярному чемпіонаті у нас багато чого не виходило, але на те були свої причини. У всякому разі ми намагалися робити все, що від нас залежало. На плей-офф мети, звичайно ж, перемогти. Розумієте, у другому етапі чемпіонату вже ситуація складається зовсім інакше. У будь-якому випадку, будемо намагатися грати тільки на перемогу.

Може у вчорашньому матчі змогли намацати слабкі місця противника і, можна сказати, провели генеральну репетицію плей-офф. Хлопці дійсно намагалися, але другий період трохи не вийшов. Ми багато грали в меншості і через це пропустили.

Все-таки «Дніпро» – це команда, яка дорослішими і майстровиті нас. Тому вони десь моменти свої використовували краще, ніж ми. Так, у нас теж були свої моменти, але у нас є проблеми з реалізацією.

Ми постійно намагаємося щось міняти, відпрацьовувати на тренуваннях. Зараз є пару днів до старту чвертьфіналу, тому будемо працювати.

Нагадаємо, що чвертьфінал плей-офф Української хокейної ліги – Парі-Матч між «Крижаними Вовками» і «Дніпром» стартує в Києві 2 березня о 14:30. Матч в прямому ефірі покаже телеканал XSPORT.