Патрік Кейн забив свій 40-й гол в сезоні

Патрик Кейн забил свой 40-й гол в сезоне Корі Кроуфорд і Патрік Кейн

Патрік Кейн забив свій 40-й гол у сезоні за 17 секунд до кінця третього періоду і приніс “Чикаго” (27-28-9) важливу перемогу, яка дозволила на відстань п’яти очок наблизитися до зони плей-офф. Ця зустріч стала першою для Кору Кроуфорда, який через струсу мозку пропустив 28 матчів. На його рахунку 29 сейвів і гольова передача. Двома голами у “Блэкхокс” відзначився Алекс Дебринкат, Ерік Густафссон і Джонатан Тейвз зробили по дві передачі, а Артем Анісімов відзначився в меншості. Другий гол Дебринката був забитий за 4:54 до кінця третього періоду.

“Анахайм” (24-31-9) зазнав четвертої поразки поспіль. Голи у “Дакс” забивали Девін Шор, Картер Роуни і Трой Террі. Нападник “Анахайма” Рікард Ракелл отримав матч-штраф за силовий прийом на Дрэйке Каджуле, який заробив струс мозку.