Підсумки регулярного чемпіонату: МХК «Динамо»

Напередодні плей-офф прес-служба Української хокейної ліги підготувала серію матеріалів, в яких підвела підсумки сезону для кожного клубу – від командних досягнень до індивідуальних рекордів. Сьогодні ми розповімо про те, яким був регулярний чемпіонат 18/19 для харківського МХК «Динамо».

Регулярний чемпіонат харківська команда провела не надто стабільно. На це вплинули і зміни тренерів, і часта рокіровка гравців в команді. Хорошим посиленням в середині сезону став перехід екс-капітана харків’ян Володимира Чердака і захисника Данила Скрипця зі складу чинного чемпіона України.

Однак на результати команди ці фактори не вплинули – капітан знаходився в пошуку своєї гри, а реалізація моментів, яких, до слова, харків’яни створювали чимало, страждала з кожним матчем.

Не дивлячись на внутрішні проблеми, харківський клуб все одно в кожному матчі намагався показувати гідний результат. Доказом тому послужать перемоги над «Білим Барсом» і «Крижаними Вовками», перша перемога в історії клубу над «Донбасом» і недавня поразка від «Дніпра» в серії післяматчевих кидків.

Командні досягнення

МХК «Динамо» після 40 турів чемпіонату Української хокейної ліги – Парі-Матч закріпилося на п’ятій сходинці в турнірній таблиці з 28 балами в 9 виграних матчах. Відзначимо, що за спиною у харків’ян 29 програних матчі, з яких 2 – в овертаймі і в серії післяматчевих кидків.

Як і в минулому році, харківська команда почне другий етап чемпіонату зі стадії чвертьфіналу плей-офф, де зустрінеться з білоцерківським «Білим Барсом», який, до слова, відірвався від харків’ян на 14 очок.

У розіграші більшості МХК «Динамо», з 14% реалізації, четвертий в Лізі. Це означає, що з 196 спроб, харків’яни реалізували 27. При цьому, граючи в меншості “динамівці” пропустили 36 шайб і тричі засмутили противника, маючи на одного гравця менше.

В середині сезону у МХК «Динамо» з’явилася нова і оригінальна традиція – гравець, який закинув переможну шайбу в матчі, одягається в пірата і викладає фото способу в свої соціальні мережі. Така традиція не тільки веселить фанатів клубу, але і піднімає командні дух і настрій.

Индивидуальні досягнення

Кращим бомбардиром МХК «Динамо» за підсумками регулярного чемпіонату став форвард Микита Олійник, який в 37 іграх набрав 25 (13+12) балів. Друге місце між собою поділили Дмитро Халін і Руслан Максименко з 19 очками, а трійку замикає капітан харків’ян Володимир Чердак з 18 (12+6) балами.

До слова, який перейшов в середині сезону до Харкова, Володимир Чердак тільки під кінець “регулярки” знайшов свої гру і на даний момент фактично в кожному матчі заробляє очки в особисту статистику.

Якщо говорити про воротарської позиції, то легіонер Тимур Мамедов на даний момент займає п’яте місце серед усіх голкіперів УХЛ з 89.6% відбитих кидків, провівши в створі своїх воріт 1808 хвилин. Всього голкіпер відбив 992 кидка, пропустивши при цьому 115 шайб.

Владислав Гурко провів на льоду 534 хвилини і відбив 250 кидків, пропустивши 35 шайб. таким чином молодий воротар має 87.7%  відбитих кидків і коефіцієнтом надійності 3.93.

Всього за 40 турів чемпіонату Української хокейної ліги – Парі-Матч харків’яни 1058 раз кидали по воротах супротивника, реалізувавши лише 86 своїх спроб. Зараз шлях до півфіналу плей-офф УХЛ-Парі-Матч для МХК «Динамо» лежить через чвертьфінальну серію проти «Білого Барсу», яка стартує в Харкові вже 3 березня о 13:50. Пряма трансляція зустрічі буде доступна на сайті XSPORT.ua

Нагадаємо, що серії матчів 1/4 фіналу будуть зіграні до двох перемог однієї з команд. Після старту серії в Харкові, 6 березня команди зіграють в Білій Церкві. У разі потреби, 7 березня, також в Білій Церкві, команди зустрінуться в третьому вирішальному поєдинку.