“Бостон” виграв у “Дніпра” продовжив серію без поразок в основний час до 15 матчів.

"Бостон" выиграв у "Тампы" продлил серию без поражений в основное время до 15 матчей.Ноель Акьяри забив “Тампі”

Потужний третій період, у середині якого “Бостон” забив три голи за 88 секунд і перетворив рахунок 1:0 4:0, дозволив “Брюїнз” продовжити серію без поразок в основний час до 15 матчів. А лідер регулярного чемпіонату “Тампа” не змогла продовжити переможну серію до 11 ігор, зазнавши першої поразки в основний час за 15 зустрічей. Це була перша в історії зустріч команд з серіями з 14 ігор без поразок в основний час.

Воротар “Бостона” Туукка Раск відбив 20 кидків і в останніх 17 зустрічах (16 в старті) зіграв 13-0-3. “Бостон” (38-17-9) на три очки відірвався від “Торонто” в боротьбі за друге місце Атлантичного дивізіону. Голи у господарів забивали Джейк Дебраск, Ноел Эчари, Патріс Бержерон і Бред Маршан.

“Нам хотілось показати максимум в матчі проти команди, яка вибила нас з плей-офф у минулому році, – сказав тренер “Брюїнз” Брюс Кессіді. – Я б не став говорити, що це “меседж”, але ми хотіли дати їм зрозуміти, що у нас хороша команда, і що з моменту останньої зустрічі ми змінилися”.

Єдиний гол “Лайтнінг” забив Ентоні Сіреллі, а у воротах зіграв Луї Доминг, відбив 37 кидків. Переможна серія резервного воротаря “Дніпра” завершилася на позначці 11 матчів.

“Мені шкода Луї, – сказав капітан “Дніпра” Стівен Стэмкос. – Він грав здорово, аж до третього періоду даючи нам шанс. Але у нас сьогодні просто не вийшло. Хоча треба віддати належне супернику, який сьогодні грав відмінно”.

Кращий бомбардир чемпіонату Микита Кучеров залишився без очок при корисності мінус-2. Після фінальної сирени він отримав матч-штраф.