“Вегас” зберіг перевагу в шість очок над “Арізоною”

"Вегас" сохранил преимущество в шесть очков над "Аризоной"Підлогу Штясни закидає “Флориді”

Команди видали спектакль, гідний найкращих зразків столиці розваг США. На гол Підлоги Штясни на початку зустрічі “Флорида” до першої перерви відповіла двома шайбами Майка Хоффмана і голом Аарона Экблада. “Вегас” не розгубився і дав свою відповідь, пробивши Роберто Люонго три рази. Але на початку третього періоду “Пэнтерз” знову вирвалися вперед (5:4). “Голден Найтс” зрівняли рахунок під ревіння натовпу за чотири з невеликим хвилини до кінця третього періоду і вирвали перемогу в серії буллітів, де єдиним відзначилися став Ши Теодор.

“Вегас” (34-26-5) зберіг перевагу в шість очок над “Арізоною” у боротьбі за третє місце Тихоокеанського дивізіону. Двома голами у “Голден Найтс” відзначився Райлі Сміт. “Флорида” (28-25-10) на вісім очок відстає від “Кароліни”. Голом і трьома передачами у “Пэнтерз” відзначився Джонатан Юбердо.