Дмитро Підгурський: «Було видно величезне бажання у гравців»

Наставник “Дніпра” поспілкувався з прес-службою Української хокейної ліги і розповів про перемогу над київськими «Крижаними Вовками» в стартовому матчі чвертьфіналу плей-офф (7:1)

– Непогана гра і хлопці виконали всі побажання тренерського штабу. В першу чергу, було видно величезне бажання у гравців. У другому періоді, звичайно, у нас при грі в більшості стався невеликий збій. Але хлопці молодці.

У третьому періоді, не дивлячись на рахунок, хлопці не розслабилися і забили ще три голи, спокійно дограли матч.

У Херсоні очікуємо серйозний поєдинок. Сьогодні ми виграли і в наступному матчі нам треба теж доводити свою перевагу. Я впевнений, що «Вовки» приїдуть в Херсон налаштованими на бій і перемогу, так що буде хороший і бойовоий матч.

Нагадаємо, що другий матч чвертьфінальної серії ця пара команд проведе 5 березня в 19:00 на домашній арені «Дніпра». Пряма трансляція матчу буде доступна в ефірі телеканалу XSPORT.