Блейк Уілер забив чотири голи “Коламбусу”

Блэйк Уилер забил четыре гола "Коламбусу"Форвард “Вінніпега” Блейк Уілер

Блейк Уілер забив чотири голи, в тому числі три в третьому періоді, і допоміг “Вінніпегу” (39-22-4) здобути другу перемогу поспіль і залишитися на першому місці Центрального дивізіону. “Джетс” на одне очко випереджають “Нешвілл” і мають три гри в запасі. Переможний гол Уілер забив за рахунку 2:2 на восьмій хвилині третього періоду. Капітан “Вінніпега” вперше в кар’єрі закинув чотири шайби, а останній хет-трик він оформляв 29 жовтня 2017 року.

Здорово у воротах “Джетс” зіграв Коннор Хеллебак, зробив 40 сейвів (16 з них в третьому періоді), а Марк Шайфли відзначився трьома передачами.

“Коламбус” (36-26-3) зазнав другої поразки поспіль і третє в чотирьох матчах після дедлайну обмінів, залишившись в двох очках від “Монреаля” і “Піттсбурга”, які входять в зону плей-офф. Голи у “Блю Джекетс” забивали Нік Фоліньо і Сет Джонс, Артемій Панарін зробив дві передачі, а Сергій Бобровський відбив 21 кидок.

“До нашої гри складно причепитися, тому що ми робили багато хороших речей, – сказав Фоліньо. – У нас хороша команда. Ми диктували хід гри більшу частину матчу”.

“У нас немає вибору, треба грати ще краще, – сказав Джонс. – Настав час боротьби за плей-офф. Ми не можемо чекати 15 матчів, поки справа піде”.