Флері здобув свою 437-ту перемогу в кар’єрі,зрівнявшись з Плантом

Флери одержал свою 437-ю победу в карьере,сравнявшись с ПлантомГолкіпер “Вегаса” Марк-Андре Флері

Дерік Энгелланд забив переможний гол на 10-й хвилині третього періоду, перервав гольову засуху з 36 ігор і приніс “Вегасу” (37-26-5) п’яту поспіль перемогу. Іншим героєм зустрічі став Марк-Андре Флері, який зробив 33 сейва і отримав свою 437-ту перемогу в кар’єрі, завдяки чому він зрівнявся з Жаком Плантом на восьмій позиції в історії ліги. На сьомому місці з 445 перемогами розташовується Террі Савчук.

Також за “Вегас” забив Ши Теодор, а Вільям Карлссон відзначився двома передачами.

“Калгарі” (41-19-7) вперше в сезоні програв три рази поспіль в основний час – це сталося після серії з семи перемог. Єдиний гол “Флеймс” забив Тревіс Хэмоник, а Давид Риттих відбив 36 кидків. Шайба Хэмоника у другому періоді перервала суху серію Флері на позначці 200:41 хвилин, стала найтривалішою в кар’єрі воротаря.