“Ванкувер” перервав серію з трьох поразок ,перемігши “Торонто”

"Ванкувер" прервал серию из трех поражений  ,победив "Торонто"Джош Лейво і Еліас Петтерссон

“Ванкувер” програвав з рахунком 0:2 після двох періодів, але на початку третього періоду зрівняв рахунок, відзначившись двічі за дві хвилини (Луї Ерікссон і Джош Ливо), а за 1:49 до кінця овертайму вирвав перемогу завдяки шайбі Олександра Едлер.

“Дуже приємна перемога, – сказав форвард “Ванкувера” Бо Хорват. – Ми показали характер в матчі проти дуже хорошої команди, що зробити взагалі нелегко, і провели біса гарні 60 хвилин”.

“Кенакс” (28-30-9) перервали серію з трьох поразок і на відстань семи очок наблизилися до зони плей-офф. А “Торонто” вперше в сезоні програв, коли вів після двох періодів (32-0-1). У “Ліфс” у другому періоді з різницею в 34 секунди відзначилися Рон Хэйнси і Морган Райлі. “Торонто” на два очки відстає від “Бостона” у боротьбі за друге місце Атлантичного дивізіону.

Лейво проводив перший матч проти “Торонто” після обміну у “Ванкувер” 3 грудня. “Цей гол я запам’ятаю надовго, – сказав він. – Це було дуже приємно, але ще приємніше, що хлопці відігралися і виграли”.