“Коламбус” в третій раз за останні шість матчів не забивав голів

"Коламбус" в третий раз за последние шесть матчей не забивал головМетт Дюшен в матчі проти “Айлендерс”

“Коламбус” (38-28-3) в третій раз за останні шість матчів не зміг жодного разу вразити ворота суперника, хоча Кем Аткінсон двічі потрапляв у штангу, і залишився на місці другої “вайлд-кард” при рівності очок і матчів з “Монреалем”. За 13 матчів до фінішу “Блю Джекетс” залишаються вище за рахунок більшої кількості перемог в основний час і овертаймах (37 проти 34). “Айлендерс” (40-22-7) на відстань двох очок наблизилися до лідера Столичного дивізіону “Вашингтону” і на чотири бали відірвалися від “Піттсбурга”. Переможний гол у першому періоді забив захисник Райан Пулок, а в кінцівці Андерс Чи вразив порожні ворота.

Воротар “Нью-Йорка” Томас Грайсс зробив 31 сейв, у тому числі 11 у третьому періоді, і оформив п’ятий у сезоні шатаут. А також другий поспіль проти “Коламбуса”: 14 лютого він зробив 31 сейв у гостьовому поєдинку (3:0).

Сергій Бобровський зробив 18 сейвів, а Артемій Панарін ні разу не кинув по воротах і залишився без очок в четвертій грі поспіль.

“Дуже сумна поразка, – сказав Метт Дюшен. – Сьогодні ми були краще, я навіть не знаю як вони кинули по нашим воротам 20 разів. Ми контролювали другу половину зустрічі. Але ми то потрапляли три рази на штанги, то їх виручав Грайсс”.