Джеймс ван Римсдайк оформив хет-трик “Торонто”,але “Філадельфія” програла матч

Джеймс ван Римсдайк оформил хет-трик "Торонто",но "Филадельфия" проиграла матчКлод Жиру і Джеймс ван Римсдайк в матчі з “Торонто”

“Торонто” поступався з рахунком 2:5 на 14-й хвилині другого періоду, але потім забив п’ять разів поспіль і довів зустріч до перемоги.

“Божевільний вийшов матч, – сказав нападник “Ліфс” Остон Меттьюз, який забив два голи у третьому періоді. – Ми показали вміння не опускати руки і не здаватися. Все в роздягальні знали, що ми будемо боротися до останнього і зробимо все, щоб перемогти”.

Також двома голами і передачею у “Мейпл Ліфс” (43-23-5), які уникли першої в сезоні серії з трьох матчів, відзначився Джейк Маззин. “Торонто” на два очки відстає від “Бостона” у боротьбі за друге місце Атлантичного дивізіону.

У складі “Філадельфії” (34-29-8), яка вже на сім очок відстає від зони плей-офф, хет-трик у ворота колишньої команди оформив Джеймс ван Римсдайк, а Брайан Елліотт зробив 44 сейва.

Нападник “Торонто” Патрік Марло провів 777-й матч поспіль і вийшов на шосте місце в історії НХЛ по тривалості такої серії. Позаду залишився Крейг Ремзі. Також двома передачами у “Ліфс” відзначився Микита Зайцев, а захисник Мартін Маринчин забив свій перший гол з 11 листопада 2016 року (теж у ворота “Філадельфії”).