Перрі зробив дубль з “Колорадо”

Перри сделал дубль с "Колорадо"Корі Перрі отримує поздоровлення

“Колорадо” зазнав чергової невдачі і залишився в п’яти очках від зони плей-офф. Хоча все було в руках “Евеланш”, які після першого періоду вели з рахунком 2:0. У другому періоді “Дакс” забили три голи поспіль, в середині третього “Колорадо” зробив рахунок 3:3, однак за 57 секунд до кінця Корі Перрі оформив дубль, реалізувавши більшість і принісши “Анахайму” (29-35-9) п’яту перемогу у восьми зустрічах.

Голом і двома передачами у “Дакс” відзначився Райан Гецлаф, а Джон Гібсон відбив 41 кидок. “Анахайм” на 10 очок відстає від зони плей-офф.

“Колорадо” (30-29-12) зазнав п’ятої поразки в семи матчах. По голу у господарів забили Мікко Рантанен, Нэйтан Маккіннон і Свен Андригетто, а Семен Варламов відбив 32 кидка.

“Так, ймовірність виходу в плей-офф ще є, – сказав тренер “Колорадо” Джаред Беднар. – Поки залишаються матчі (11), шанс зберігається. У нас є шанс, доки зберігається математична можливість”.