«Білий Барс» за 27 секунд до кінця матчу вирвав перемогу у «Донбасу» і розмочив рахунок у серії

У Білій Церкві відбувся третій матч півфінальної серії плей-офф Української хокейної ліги – Парі-Матч між донецьким «Донбас» і білоцерківським «Білим Барсом».

Дуже в’язкий і важкий поєдинок з великою кількістю небезпечних випадів і грубих моментів провели обидві команди. І хоч в першому періоді “барси” перекидали своїх гостей з Донецька з рахунком 12:8, але на табло за підсумком перших 20 хвилин зустрічі так і залишилися нулі.

Закинуті шайби вболівальники побачили лише на екваторі зустрічі, коли спочатку Назар Ружніков зумів скористатися помилкою оборони донеччан і відкрити рахунок в матчі. А потім капітан «Донбасу» Віктор Захаров відправив шайбу у точно в ближній верхній кут воріт Кирила Кучера і зрівняв цифри на табло.

Третя двадцятихвилинка пройшла при гострій боротьбі на всіх ділянках майданчика, однак вийти вперед жодній з команд не дозволяла відмінна гра Кирила Кучера і Богдана Дяченка. Доля матчу вирішилася за 27 секунд до кінця основного часу, коли Юрій Качан зміг прошити голкіпера донеччан і закинути переможну шайбу в цьому бою.

Таким чином ця перемога дозволила «Білому Барсу» розмочити рахунок у півфінальній серії і продовжити її до п’яти поєдинків.

Нагадаємо, що четвертий матч в серії команди зіграють вже 19 березня в 18:45. Пряма трансляція зустрічі буде доступна в ефірі телеканалу XSPORT.

«Білий Барс» – «Донбас» 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)

Рахунок в серії:
1:2

Шайби: 1:0 Ружніков, 31:57; 1:1 Захаров (Гончаров), 34:02; 2:1 Качан (Ядловський), 59:33.

Білий Барс: Кучер (Качула) Логач – Ядловський (А), Васильєв – Таран (К), Гребеник – Грицюк; Куцевич (А) – Качан – Лєсников, Панченко – Ружніков – Арабов, Дурдиєв – Печерських – Гриценко, Панов – Бородай – Ромахін.

Донбас: Дьяченко (Костенко) Сильницький – Фроленко, Ігнатенко – Гончаров, Александров – Григор’єв, Воронін – Мартинюк; Лялька (А) – Мазур – Коренчук (А), Манукян – Захаров (К) – Костіков, Пуголовкін – Карпенко – Нікіфоров, Мостовий, Денискін.