“Бостон” перервав серію з трьох поразок

"Бостон" прервал серию из трех пораженийБред Маршан в обіймах Джона Мура

Гол Бреда Маршана за 1:30 до кінця овертайму дозволив “Бостону” (43-20-9) перервати серію з трьох поразок і на чотири очки відірватися від “Торонто” в боротьбі за друге місце Атлантичного дивізіону. Після голу Маршан зобразив плавну ходу бійця Конора Макгрегора, який перед початком зустрічі заходив в роздягальню “Брюїнз” і брав участь у передматчевій церемонії.

“Коламбус” (40-28-4) зазнав першої поразки за три матчі, але набрав одне очко і завдяки поразці “Монреаля” відірвався від “Канадієнс” на відстань трьох очок при рівному числі матчів. Обом командам залишилося провести по 10 зустрічей. У воротах “Блю Джекетс” зіграв Юнас Корписало, зробив 31 сейв. Сергію Бобровському, напередодні відбившего всі 46 кидків в матчі з “Кароліною”, надали відпочинок, не включивши навіть у заявку. Безгольова серія Артемія Панаріна досягла дев’яти матчів, а єдину шайбу “Блю Джекетс” закинув Метт Дюшен.

“Коламбус” грав без капітана Ніка Фоліньо, пропустив зустріч з особистих причин.