“Філадельфія” не допустила третьої поразки поспіль

"Филадельфия" не допустила третьего поражения подрядШон Кутюр’є проти Меттью Мюррея

“Флайєрс” зрівняли рахунок за 19 секунд до кінця третього періоду і здобули перемогу завдяки шайбі Шона Кутюр’є за 3,4 секунди до закінчення овертайму, зберігши шанси на потрапляння в плей-офф. “Філадельфія” (35-29-8) не допустила третьої поспіль поразки і на шість очок відстає від “Коламбуса”, який займає місце другий “вайлд-кард” Сходу. За півтори хвилини до кінця третього періоду Іван Проворов в падінні вибив шайбу у Патріка Хорнквиста, іспанця порожні ворота, та не дав “Пітсбургу” зробити рахунок 2:0. У воротах “Флайєрс” зіграв Картер Харт, який зробив 41 сейв.

“Піттсбург” (39-24-10) програв вдруге поспіль і займає третє місце Столичного дивізіону, на три очки відстаючи від “Кепіталз” Айлендерс” і на три очки випереджаючи “Кароліну”. 36 сейвів у “Пінгвінз” зробив Метт Мюррей, єдину шайбу закинув Тедді Блюгер, а Євген Малкін не взяв участь у матчі, так як в суботній грі з “Блюз” отримав травму верхньої частини тіла, яка вивела його з ладу на кілька тижнів.

“Сьогодні ми повинні були краще захищатися, – сказав тренер “Пінгвінз” Майк Салліван. – І ми дуже засмучені. У нас був відмінний шанс завершити зустріч на свою користь”.

“Флайєрс” здійснили схожий камбек в матчі “Стадіонної серії” проти “Піттсбурга”, коли за 20 секунд до кінця третього періоду Якуб Ворачек зрівняв рахунок, а в овертаймі перемогу їм приніс Клод Жиру.