“Калгарі” гарантовано місце в плей-офф

"Калгари" гарантировано место в плей-оффГравці “Калгарі” Джонні Годро і Меттью Ткачак

“Калгарі Флеймс” забезпечено місце в розіграші Кубка Стенлі 2019 року після того, як “Міннесота Вайлд” в неділю програла “Нью-Йорк Айлендерс” в овертаймі з рахунком 2:3.

“Флеймс” (44-21-7) стали першою командою Західної конференції, яка пробилася в плей-офф. На Сході вже гарантувала собі продовження сезону “Тампа-Бей Лайтнінг”.

“Калгарі” займає перше місце в Тихоокеанському дивізіоні, на одне очко випереджаючи “Сан-Хосе Шаркс”.

“Флеймс”, які виграли десять матчів з останніх 15, вийшли в плей-офф в третій раз за п’ять років після того, як в період з 2009 по 2014 роки команда постійно залишалася за бортом розіграшу Кубка Стенлі. В останній раз “Калгарі” грав у плей-офф в 2017 році, але зазнав поразки від “Анахайм Дакс” в першому ж раунді.

Три хокеїста у складі “Флеймс” закинули не менше 30 шайб: Джонні Годро (34), Меттью Ткачук (32) і Шон Монахен (31). Чотири людини набрали більше 73 очок: Годро (91), Еліас Ліндхольм (77), Монахен (76), Ткачук (73). На рахунку захисника Марка Джиордано 67 (14+53) балів за результативність.

“Калгарі” займає перше місце в НХЛ за кількістю шайб, закинутих у третіх періодах (105), голам у меншості (17) та перемог в матчах, в яких команда починала третій період, поступаючись у рахунку (8).

Наступний матч “Флеймс” проведуть проти “Коламбус Блю Джекетс” у вівторок (середовище 04:00 мск).