«Донбас» в складному матчі перемагає «Білий Барс», роблячи рахунок в серії 3:1

У Білій Церкві відбувся четвертий матч півфінальної серії плей-офф чемпіонату Української хокейної ліги – Парі-Матч, в якому зустрічалися місцевий «Білий Барс» і «Донбас».

Донеччани, поступившись в попередньому матчі на фінальних секундах, відразу ж пішов в атаку. На 11-й хвилині рахунок відкрив Володимир Романенко, зблизився перегравши Кирила Кучера. Однак через 7 хвилин цифри на табло стали рівними, і знову завдяки Володимиру Романенку – той підставив ключку під кидок Владислава Куцевича, відправивши шайбу в свої ворота.

На початку другого періоду донеччани вийшли вперед після голу Тиграна Манукяна. Після цього пристрасті на льоду закипіли, і лави штрафників не встигли спорожніти. Сумарно, за 15 хвилин команди заробили 14 малих, один великий, 2 дисциплінарних і 2 дисциплінарних до кінця гри штрафи. За цей час «Донбас» і «Білий Барс» обмінялися голами: спочатку Тигран Манукян оформив дубль, після чого Денис Бородай скоротив відставання своєї команди.

На перших хвилинах третього періоду на шайбу Дмитра Ігнатенка “барси” відповіли точним кидком Павла Тарана. Мінімальна перевага гостей збереглася до фінальної сирени – незважаючи на можливість зіграти в форматі 6х4 на останніх секунд, зрівняти рахунок “барсам” не вдалося.

Перемога «Донбасу» 4:3, і шестиразовий чемпіон України повів у серії 3:1. Наступний матч «Донбас» і «Білий Барс» зіграють в Дружківці 22 березня. Початок зустрічі о 18:30, пряма трансляція – на телеканалі XSPORT.

«Білий Барс» – «Донбас» 3:4 (1:1; 1:2; 1:1)

Шайби: 0:1 Романенко (Коренчук, Лялька – більш.), 10:17. 1:1 Куцевич – більш., 17:15. 1:2 Манукян (Ігнатенко, Захаров), 22:01. 1:3 Манукян (Гончаров, Захаров – більш.), 28:20. 2:3 Бородай (Ружніков, Панченко), 32:37. 2:4 Ігнатенко (Захаров, Костіков), 41:18. 3:4 Таран (Куцевич – більш.), 42:08.

Білий Барс: Кучер (Качула); Васильєв – Таран (К), Логач – Ядловський (А), Гребеник – Грицюк, Гриценко; Панов – Куцевич (А) – Лєсников, Панченко – Ружніков – Бородай, Дурдиєв – Качан – Арабов, Ромахін.

Донбас: Дьяченко (Костенко); Сильницький – Романенко, Ігнатенко – Гончаров, Жовнір – Григор’єв, Александров – Мартинюк; Лялька (А) – Мазур – Коренчук (А), Манукян – Захаров (К) – Костіков, Пуголовкін – Карпенко – Нікіфоров, Мостовий – Воронін – Денискін.