ХК «Кременчук» – переможець відкритого Кубка Черкас серед аматорів

16 березня відбувся фінальний поєдинок відкритого Кубка Черкас серед аматорів, в якому зустрілися ХК «Черкаси» та ХК «Кременчук».

Матч пройшов на переповненому льодовому катку «Слайз» (КП «Центральний стадіон»). Численні глядачі із захопленням спостерігали за чоловічий боротьбою на хокейному майданчику.

Перший період пройшов з перевагою гостей. Втім, господарям у другому періоді вдалося вирівняти хід поєдинку – забитими шайбами ​​відзначилися Олександр Гусейнов і Ігор Феоктистов, а голкіпер ХК «Черкаси» Святослав Дорошенко творив чудеса в «рамці», раз по раз рятуючи свою команду.

На початку третьої частини гри Андрій Клюшнев вивів господарів турніру вперед – 3:2. Але президент ХК «Кременчук» Сергій Мазур закинув переломну шайбу, а потім кременчуцької команді вдалося дотиснути свого опонента і здобути перемогу з рахунком 5:3.

Після фінального свистка вболівальники оваціями проводжали з майданчика хокеїстів ХК «Черкаси» та ХК «Кременчук».

Додамо, що бронзові нагороди завоювали хокеїсти кременчуцького «Шторми», які виграли у ХК «Білі Ведмеді» (Київ) 6:2.