“Ванкувер” переміг в третій раз поспіль і на відстань чотирьох очок наблизився до зони плей-офф.

"Ванкувер"  победил в третий раз подряд и на расстояние четырех очков приблизился к зоне плей-офф.Луї Ерікссон і Теннер Пірсон у матчі проти “Оттави”

“Ванкувер” (32-32-10) переміг в третій раз поспіль і на відстань чотирьох очок наблизився до зони плей-офф. Однак, щоб туди пробитися, “Кенакс” треба обігнати чотирьох суперників. Ситуацію ускладнює і те, що “Ванкуверу” залишилося провести вісім ігор – на одну-дві менше, ніж конкурентам.

На першій хвилині третього періоду “Кенакс” повели з рахунком 5:0, але потім пропустили чотири рази поспіль. У “Оттави” залишалося дві хвилини, щоб зробити подвиг, але господарі вистояли, забивши ще два рази. По 3 (2+1) очки у “Ванкувера” набрали Таннер Пірсон і Бо Хорват, а Луї Ерікссон закинув шайбу і зробив три передачі. Також по голу забили Джейк Віртанен і Брок Бозер, а Олександр Едлер зробив три передачі.

“Сенаторз” (25-42-6) програли вперше після двох перемог. Голами у них відзначилися Макс Веронно, Бреді Ткачук, Оскар Ліндберг і Ентоні Дюклэр. В останніх 18 матчах “Оттава” зіграла 4-11-3 і вже втратила шанси вийти в плей-офф.